Start
Kategorie
Dodaj Ogłoszenie
Szukaj
Wizytówki             Miasto
<< Pokaż wszystkie
Inżynier – projektant układów elektronicznych (Holandia)
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 21/04/2018 00:02:37
4 dni temu
Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. D. Zadrożna A. Pietrzak, poszukuje dla jednego z klientów w Holandii zmotywowanych kandydatów do pracy na stanowisku:

Obowiązki:
• Projektowanie układów przemysłowych narzędzi kontrolno - pomiarowych w oparciu o mikrokontrolery
• Określenie, projekt oraz testy elektroniki
• Analizy FME(D)A
Wymagania:
• Kierunkowe wykształcenie (wyższe inżynierskie)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Silna orientacja na jakość i precyzje wykonywanych projektów
• Min. 5 lat doświadczenia w projektowaniu układów elektronicznych (hardware) do masowej produkcji
• Doświadczenie w projektowaniu mikrokontrolerów oraz mikroprocesorów
• Przynajmniej podstawowa znajomość oprogramowania CAD
• Doświadczenie w projektowaniu EMC
• Doświadczenie z zakresu przemysłu wydobywczego jest dużym plusem.

Oferujemy:
• Ponadprzeciętne warunki dostosowane do osobistej sytuacji przyszłego pracownika
• Dobrą atmosferę w pracy skierowaną na rozwój i szeroką wymianę wiedzy miedzy wysoko wykształconymi członkami zespołu
• Szkolenia branżowe
• Duże możliwości rozwoju osobistego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres:
info@nextagency.eu

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NEXT s.c. D.Zadrożna A.Pietrzak. Przesłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. 2016 r. poz. 922).

KRAZ nr 18051

Kontakt:
NEXT s.c. D. Zadrożna, A. Pietrzak
Telefon:
795330633

Odsłon: 37

Szukaj Ogłoszeń
Zamieść Ogłoszenie
  Możliwość dodania do 10 zdjęć
  Wyświetlane od 15 dni do 2 miesięcy
  Możliwość dodania ogłoszeń premium
Zarządzaj Ogłoszeniami
TRÓJMIEJSKIE OGŁOSZENIA
www.3miasto-ogloszenia.pl