Start
Kategorie
Dodaj Ogłoszenie
Szukaj
Wizytówki             Miasto
<< Pokaż wszystkie
Sympatyczna seniorka czeka na opiekunkę w Süssen
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 11/04/2018 12:21:38
2 tygodnie temu
Firma Pflege mit Herzen zatrudni opiekunki osób starszych na umowę zlecenie. Zlecenie od 9.05.2018 na 2 miesiące
Poszukiwana pani z komunikatywną znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece w Niemczech – zlecenie w Süssen
PODOPIECZNA:
Wiek: 97 lat (rocznik 1920) Wzrost: 155 cm Waga: 55 kg
Podopieczna posiada III stopień niepełnosprawności. Podopieczna cierpi na dezorientację czasową, na nietrzymanie moczu (częściowa Inkontynencję) , nadciśnienie, słabo słyszy (nosi aparat słuchowy). Porusza się za pomocą Rollatora (balkonika) bądź przy wsparciu drugiej osoby. W toalecie potrzebuje pomocy, nosi pampersy. Podopieczna posiada specjalistyczne łóżko, krzesełko toaletowe. Podopieczna przesypia noce spokojnie. Podopieczna nie stosuje żadnej diety.
OBOWIĄZKI:
Opiekunka pomaga podopiecznej w codziennych czynnościach, pomaga w myciu, w zmianie pampersów, dodatkowo prowadzi gospodarstwo domowe (robi zakupy, przygotowuje posiłki, sprząta). Dodatkowo spędza z podopieczną czas (spacery, rozmowy) oraz towarzyszy podczas wizyt u lekarza.
INFORMACJE DODATKOWE:
Podopieczna mieszka sama w domku jednorodzinnym, dla opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem. W domu jest dostęp do Internetu. 20 min. od miejsca zamieszkania jest możliwość zrobienia zakupów. Czas wolny do uzgodnienia na miejscu z rodziną.
Zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.
Kontakt:
Aneta Napora
Telefon:
886421341

Odsłon: 12

Szukaj Ogłoszeń
Zamieść Ogłoszenie
  Możliwość dodania do 10 zdjęć
  Wyświetlane od 15 dni do 2 miesięcy
  Możliwość dodania ogłoszeń premium
Zarządzaj Ogłoszeniami
TRÓJMIEJSKIE OGŁOSZENIA
www.3miasto-ogloszenia.pl