Start
Kategorie
Dodaj Ogłoszenie
Szukaj
Wizytówki             Miasto
<< Pokaż wszystkie
ELEKTRYK/ ELEKTROMECHANIK (również do przyuczenia)
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 21/02/2020 09:05:45
6 dni temu
Firma Ref-Con Service A. Ostrowski & Wspólnicy Sp. J. zajmuje się kompleksową obsługą morskiego sprzętu kontenerowego. W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk Przeróbka (Westerplatte)

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pomoc w zdobyciu uprawnień SEP do 1 kV,
- wsparcie ze strony firmy oraz szkolenia przygotowujące do pracy przy kontenerach chłodniczych,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach organizowanych przez producentów agregatów chłodniczych,
- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Opis stanowiska:

- przeprowadzanie przeglądów technicznych agregatów chłodniczych w kontenerach morskich,
- praca w systemie 2-zmianowym (7:00-15:00 oraz 15:00-23:00).

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B,
- mile widziane wykształcenie techniczne oraz uprawnienia SEP do 1 kV.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail rekrutacja@ref-con.pl wraz z numerem referencyjnym w temacie CHŁ/GDA lub nazwą stanowiska. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o dołączenie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Ref-Con Service A. Ostrowski & Wspólnicy Sp. J. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity Dz. U. 2016 r. poz. 922.)”
Bez powyższej klauzuli nie będziemy mogli rozpatrywać Państwa aplikacji.

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest firma Ref-Con Service A. Ostrowski & Wspólnicy Sp. J. z siedzibą w Gdyni (81-061) przy ul. Hutniczej 7. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Zamieszczanie w CV dodatkowych danych osobowych (np. w postaci wizerunku) jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Kontakt:
Ref-Con
Telefon:
6230000

Odsłon: 176

Szukaj Ogłoszeń
Zamieść Ogłoszenie
  Możliwość dodania do 10 zdjęć
  Wyświetlane od 15 dni do 2 miesięcy
  Możliwość dodania ogłoszeń premium
Zarządzaj Ogłoszeniami
TRÓJMIEJSKIE OGŁOSZENIA
www.3miasto-ogloszenia.pl