Start
  |     |    
Kategorie
Dodaj Ogłoszenie
Szukaj
Wizytówki             Miasto  
<< Pokaż wszystkie
Masaż Gdańsk stare miasto Diamond Clinic
Kategoria: Moda i zdrowie / Usługi /
Dodane: 26/02/2020 19:23:39
miesiąc temu
Stres, niewłaściwa pozycja w trakcie snu, zbyt mała ilość ruchu, siedzący tryb życia - wszystko to sprawia, że coraz więcej osób cierpi na bóle pleców i innych części ciała. Spięte mięśnie i wady postawy utrudniają codzienne funkcjonowanie, ograniczają przy wykonywaniu prostych czynności i sprawiają, że rezygnujemy z wielu przyjemnych rzeczy z powodu przykrych dolegliwości.

Okazuje się jednak, że w większości przypadków ból i napięcie można zlikwidować przy pomocy odpowiednio wykonanego masażu. W klinice Diamond Clinic technika masażu dostosowywana jest indywidualnie do pacjenta i problemów z jakimi przychodzi. Dzięki temu można uzyskać najlepsze efekty odczuwalne już po pierwszym zabiegu.

Oprócz aspektów czysto fizycznych, masaż jest również świetnym remedium na stres - pozwala odprężyć się, wyciszyć i zregenerować siły. Pomagają w tym np. olejki eteryczne czy muzyka relaksacyjna. Każdy kto prowadzi stresujący tryb życia, bez względu na to czy odczuwa ból, napięcie czy po prostu potrzebuje ukojenia nerwów, powinien skorzystać z profesjonalnych zabiegów masażu w Diamond Clinic.

Dane kontaktowe:

Heweliusza 22
(przy Hotelu Mercure)

80-890 Gdańsk

Recepcja

+48 570 007 113
E-mail: recepcja@diamondclinic.pl
www.diamondclinic.pl
Kontakt:
Diamond Clinic
Telefon:
585551513
Email:

Odsłon: 28

Szukaj Ogłoszeń
Zamieść Ogłoszenie
  Możliwość dodania do 10 zdjęć
  Wyświetlane od 15 dni do 2 miesięcy
  Możliwość dodania ogłoszeń premium
Zarządzaj Ogłoszeniami
TRÓJMIEJSKIE OGŁOSZENIA
www.3miasto-ogloszenia.pl
Copyright © 2011
Ogłoszenia
Informacje o serwisie