Have any Question?

123 456 7890

Balony z nadrukiem

Od kilku lat w naszym kraju panuje moda na eko. Ekologiczność spotykana jest na każdym kroku. Wystarczy rozejrzeć się po sklepach, a na każdej półce znajdziecie produkty z wielkim sloganem „Produkt Ekologiczny”. Mogą to być produkty żywnościowe, a mogą być zwykłe reklamówki z balonu. O tych reklamówkach z balonu będzie nasz artykuł, zatem radzimy zapiąć pasy i zacząć lekturę.

balon balonowe są coraz bardziej popularne. Są nie tylko lekkie oraz maksymalnie mocne, ale przede wszystkim ciekawe. Oglądając filmy z USA pewnie nie raz widzieliście, jak aktor niósł ze sobą do domu wielkie reklamówki balonowe naszpikowane zakupami. Z tego też powodu i w naszym kraju zaczęto interesować się takimi ciekawymi torbami. Dla sklepów takie balon to także fantastyczne rozwiązanie, bo są one maksymalnie tanie i w wielu przypadkach otrzymują je one za darmo. Czemu za darmo? A gdybyście Wy wydrukowali na reklamówce swoją reklamę i oddali sklepom za darmo, to czy one by tych reklamówek nie przyjęły? Proste pytanie i prosta odpowiedź.

Torba balonowa to fantastyczne miejsce na reklamę i wie o tym każda osoba, która kiedykolwiek miała z reklamą coś wspólnego. Wiadomo nie od dziś, że Polacy to naród bardzo ciekawski. Jak idziemy z reklamówką po mieście, to każdy przechodzeń tylko patrzy na logo firmy znajdujące się na torebce. Niektórzy tacy już po prostu są. Ma to świetny związek z reklamą. Skoro uwielbiamy tak patrzyć na reklamówki innych osób, to może warto umieścić tam reklamę? Teraz pewnie coraz bardziej się do tego przekonujecie. balon reklamowe są fantastycznym sposobem na promocję usług oraz działalności gospodarczych. Jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę w biznesie, to potrzebujecie skutecznej reklamy a możecie sobie taką zapewnić poprzez drukowanie haseł reklamowych na torbach balonowych. Jest to bardzo opłacalne i tanie. Statystycznie rzecz biorąc, wydrukowanie 10 milionów takich torebek reklamowych będzie kosztowało tyle, ile kilkudniowy spot reklamowy w telewizji. Wiemy z doświadczenia, że młodzi ludzie są bardzo ciekawi nowoczesnych sposobów promocji produktów. Wydaje im się, że ulotki nie będą już tak skuteczne, jak chociażby 5 lat temu, ale to bzdura. Ulotki są nadal bardzo popularne. Za kilka lat balon balonowe z nadrukiem także będą już tak popularne jak ulotki, ale to nie zmniejszy ich skuteczności, bo ludzi ciekawi to, jak kolejna firma zaprezentuje się na tych torbach.

Szukasz taniego sposobu na reklamę swojej firmy? A może chcesz w sprytny sposób puścić w obieg hasło reklamujące Twój sklepik? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie, które pozwoli w praktyczny sposób i relatywnie niskim kosztem uzyskać reklamę, która będzie trafiać do coraz szerszego grona osób. Takim rozwiązaniem są balon balonowe z nadrukiem loga lub nazwy Twojej firmy. Dlaczego akurat balon i to balonowe? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na te i inne pytania, które podczas czytania artykułu z pewnością nasuną Ci się na myśl.

Ruchoma reklama

W każdym sklepie klient robiący zakupy musi także mieć torbę, do której je spakuje. Naturalnie w dzisiejszych czasach wszystkie sklepy posiadają reklamówki przedstawiające graficzne logo firmy. W ten sposób, każdy klient który zdecyduje się na zakupy w tym sklepie jest także mimowolną ruchomą reklamą. Po wyjściu ze sklepu, nierzadko przemierza on bardzo długą drogę do swojego domu. Podczas tej trasy jego torba z zakupami jest widziana przez setki, jak nie tysiące przechodniów. Równie często zdarza się, że po drodze wstępuje także do innych sklepów, gdzie również spotka wiele osób. Stojąc w długiej kolejce każdy z klientów rzuci przynajmniej raz okiem na torbę, która pochodzi z Twojego sklepu i przeczyta hasło oraz nazwę firmy. Jeśli zarówno logo jak i hasło będzie chwytliwe możesz liczyć, że jeszcze tego samego dnia ta osoba odwiedzi Twój sklepik.
W ten sposób inwestujesz w reklamę, która idzie swoim torem i dociera do niezliczonej ilości odbiorców reklamując Twoją działalność.

Dlaczego balonowe?

Wydawać by się mogło, że przecież plastikowe reklamówki są lepszym rozwiązaniem, ponieważ są bardziej wytrzymałe. Nic bardziej mylnego! To własnie balon balonowe są najlepszym rozwiązaniem, z kilku wiadomych powodów:

– są równie wytrzymałe co te wykonane z folii
– są ekologiczne, dzięki czemu przykładasz się do ochrony środowiska
– nie są przeźroczyste, co dodatkowo cenią sobie klienci sklepów
– praktycznie nie różnią się cenowo
– są najtańszą inwestycją reklamową jaka do tej pory powstała

Wymieniać by można jeszcze wiele takich powodów, ale te wypisane powyżej są chyba wystarczająco przekonywujące. Jeśli więc szukasz sposobu na balon reklamowe, to właśnie te wykonane z balonu powinny być dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Zwykła torba, czy już kampania reklamowa?

balon balonowe z nadrukiem to nie są zwykłe torebki do noszenia zakupów, ale już taka mała kampania reklamowa. Jeśli zamówicie w firmie 10 000 takich torebek i zaniesiecie je do hipermarketów, to możecie być pewni, iż Wasza reklama zostanie szybko zauważona. Sami wiemy z doświadczenia, że tak się dzieje naprawdę bardzo często. Ludzie mają to do siebie, że są bardzo ciekawscy i jeśli zobaczą Was idących przez miasto z ciekawą torebką, to będą chcieli zobaczyć co jest napisane bądź narysowane na tej torebce. Może to ciekawość, może zwykła zazdrość – to nie jest ważne, bo liczy się skuteczność. balon z nadrukiem, ile to kosztuje? No właśnie. To jest bardziej pytanie do producentów niż pasjonatów reklamy. Taki przeciętny zestaw torebek reklamowych to koszt praktycznie 1000 ulotek. Mowa o zestawie 10 000 toreb balonowych. Jeśli porównać skuteczność ulotek do skuteczności toreb balonowych, to wyniki powinny pojawiać się same – balon są o wiele bardziej skuteczne i każdy to poświadczy. Jeśli jesteście początkującymi przedsiębiorcami, lub bardziej doświadczonymi biznesmenami to wiecie, że reklama jest dźwignią handlu. Nie da się wypromować produktu nie pokazując go nikomu. balon z nadrukiem będą znakomitym rozwiązaniem, bo mają wiele wspólnego z psychologią oraz podświadomością. Postaramy się krótko to wytłumaczyć. Jeśli zamówicie balon z balonu w dobrej firmie, to możecie otrzymać modele z czarnym paskiem. Ten czarny pasek służy do podpalania, bo sama torba jest z balonu i można ją wrzucić do kominka w zimne wieczory. A teraz odpowiedzcie sobie na pytanie. Po co producent robi czarny pasek do podpalania, skoro to jest balon i można go odpalać w dowolnym miejscu? Ponieważ ten pasek można umieścić obok reklamy i w efekcie sprawić, że produkt będzie podwójnie widoczny. Na tym polega właśnie marketing. Czy młodzi przedsiębiorcy lub osoby pragnące zareklamować swój produkt powinny zainteresować się torbami balonowymi? Oczywiście, że tak. A gdzie można je wykonać? Wystarczy, że wpiszecie Państwo do wyszukiwarki hasło „balon balonowe producent”, a znajdziecie masę artykułów o najbardziej znanych firmach produkujących takie rzeczy. Koszt jest naprawdę bardzo niski, a efekty powalające. Jeśli wyjdziecie z taką torebką ze sklepu, to macie gwarancję, że przynajmniej 10 – 15 osób zauważy Waszą reklamę na balonówce. Wniosek? Prosta reklama jest naprawdę skuteczna.

balon reklamowe z nadrukiem to wspaniałe efekt pracy wielu speców od marketingu. Jako, że torebki zostały po raz pierwszy użyte w Stanach Zjednoczonych, a jak wiadomo ten kraj słynie ze znakomitych rozwiązań marketingowych, to możecie mieć pewność, że ich skuteczność zawsze będzie wysoka. Nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić Was do czytania innych naszych ciekawych artykułów. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie coś dla siebie.

balon balonowe z nadrukiem są coraz bardziej popularne, gdyż są skuteczne. Jeśli przejdziecie się z taką siatką przez miasto, to macie gwarancję, iż praktycznie 10-20 przechodniów zauważy Waszą reklamę. Jest to wspomniana przez nas wcześniej ciekawość. balon balonowe z nadrukiem mają także inną, ciekawą cechę. Często posiadają napis „idealne do rozpalania’. Wiecie Państwo co mamy na myśli? Jeśli na torebce balonowej znajduje się taki napis, to pewnie w którymś miejscu będzie narysowana czarna plamka (zazwyczaj na rogi), którą można podpalić zapałką i w ten sposób wzniecić ogień w kominku lub piecu centralnym (takie balon wykonywane są z materiału a’la brykiet i klejone łatwopalnym klejem). W miejscy gdzie znajduje się pasek do rozpalania zazwyczaj znajdzie się także reklama. Teraz chyba już rozumiecie, że reklama może być bardzo skuteczna, jeśli umieścimy ją w idealnym miejscu. Osoby, które wymyśliły ten chwyt powinny pić szampana do końca życia. balon z nadrukiem, ile to kosztuje? No właśnie. To jest bardziej pytanie do producentów niż pasjonatów reklamy. Taki przeciętny zestaw torebek reklamowych to koszt praktycznie 1000 ulotek. Mowa o zestawie 10 000 toreb balonowych. Jeśli porównać skuteczność ulotek do skuteczności toreb balonowych, to wyniki powinny pojawiać się same – balon są o wiele bardziej skuteczne i każdy to poświadczy. Jeśli za sumę 100 złotych macie do wyboru 100 ulotek lub 500 torebek balonowych o skuteczności zauważania blisko 75%, to co wybierzecie? Osoby trzeźwo myślące na pewno wybiorą torebki z balonu.

Po wpisaniu do wyszukiwarki hasła „balon balonowe producent” znajdziecie bardzo wiele firm, które zajmują się produkcją tego typu reklamy. Jak już wspomnieliśmy – ceny są bardzo niskie oraz atrakcyjne. Warto również wspomnieć o tym, że taka forma reklamy jest idealna dla osób, które zajmują się organizowaniem koncertów. W ich przypadku balon reklamowe z nadrukiem powinny być kolorowe, co oczywiście kosztuje nieco więcej, ale sama skuteczność stoi na bardzo wysokim poziomie. Tak naprawdę, to cały sukces reklamy oparty jest na prostocie. Nie ma sensu wydawać kroci na reklamy w telewizji, które de facto i tak nie działają, skoro można wydać tych pieniędzy mniej, ale otrzymać w zamian coś, co będzie musiało działać. Naszym zdaniem sukces tkwi w prostocie. Jeśli przyjrzymy się statystykom, to z łatwością zauważymy, że za kilka lat praktycznie wszyscy, którzy chcą coś sprzedać zdecydują się na torebki z reklamą. Nie ma w tym nic dziwnego, bo skoro coś działa, to trzeba z tego korzystać. Bardzo istotna jest również wiadomość, że codziennie powstaje coraz więcej firm zajmujących się projektowaniem grafik na balon z reklamą. Ich usługi nie kosztują zbyt dużo. Warto się nimi zainteresować.

Czy to wypali?

Jeśli zastanawiacie się nad tym, czy ta forma reklamy wypali, to spieszymy z informacją, że jak najbardziej. Wystarczy, że wyobrazicie sobie jak idziecie do sklepu i bierzecie torebkę balonową. Nosicie ją z reguły tuż nad pasem, zatem reklama będzie znakomicie widoczna. Jeśli sobie to wyobrazicie to tak samo jak my dojdziecie do wniosku, iż ten sposób reklamy jest absolutnie rewelacyjny. Reklama w telewizji zwykle jest oglądana przez 2-3 miliony ludzi, ale większość z nas zmienia kanał, gdy widzi spot. Co innego jest z reklamówkami, bo one są skuteczne dopiero wtedy, kiedy ktoś będzie się im przyglądał. Czy musimy pisać coś więcej?

Słowem podsumowania. Reklama może być bardzo skuteczna nawet w prostej formie. Nie musimy wydawać kroci na spoty reklamowe lub artykuły w gazetach. To nie ma żadnego sensu. Wystarczy podejść do tego tematu z dystansem, a sami się przekonacie, że reklama na torebkach jest czymś fantastycznym. Na ten temat napisaliśmy już bardzo wiele ciekawych artykułów, bo chcemy promować takie nowości. Jeśli jesteście zainteresowani współpracą, to zachęcamy do kontaktu zarówno telefonicznego jak i mailowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *